Čistič PUR peny 500ml pre aplikačné pištole Den Braven

Kód: 85001
7,60 € / ks 6,33 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Čistič PUR peny od značky Den Braven je určený na účinné čistenie pištolí a nástrojov používaných na aplikáciu PUR peny. Tento produkt je účinný nielen pri odstraňovaní čerstvej, ale aj staršej peny, ktorá sa používa pri montáži okien, dverí, izolácií a iných konštrukcií. Jeho univerzálna použiteľnosť zahŕňa aj odstraňovanie zvyškov peny z rôznych povrchov, ako sú napríklad okná, dvere, podlahy, steny a stropy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistič PUR peny 500 ml pre aplikačné pištole od značky Den Braven je určený na odstraňovanie čerstvej aj staršej PUR peny, ktorá sa aplikuje pri montáži okien, dverí, izolácií a podobne. Používa sa na čistenie pištolí na aplikáciu PUR peny, ale aj na iné nástroje, ktoré boli použité pri aplikácii peny. Je ideálny na odstraňovanie zvyškov peny z vonkajších i vnútorných povrchov, ako sú napríklad okná, dvere, podlahy, steny a stropy. Zvyčajný postup použitia čističa PUR peny je jednoduchý:
  1. Odstráňte väčšie zvyšky peny z aplikátorovej pištole alebo iného nástroja.
  2. Nalejte čistič do nádoby na čistenie.
  3. Vložte aplikátorovú pištoľ alebo iný nástroj do nádoby s čističom a nechajte pôsobiť na 5-10 minút.
  4. Po uplynutí času vyberte aplikátorovú pištoľ alebo iný nástroj a opláchnite ich čistou vodou.
Odporúča sa používať ochranné rukavice a ochranné okuliare počas čistenia, pretože čistič PUR peny môže dráždiť pokožku a oči. Použitie čističa PUR peny predĺži životnosť aplikátorových pištolí a nástrojov a zabezpečí, že budú pri ďalšom použití fungovať správne.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebné náradie
Hmotnosť: 0.55 kg
Objem balenia: 500 ml
Značka: Den Braven

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prvotriedny dodávateľ stavebnej chémie. Den Braven je prvotriednym dodávateľom stavebnej chémie. Od vývoja, cez výrobu, až po logistiku si dáva záležať na kvalite, na profesionálnom servise a spoľahlivých výrobkoch. Osvedčená klasika kohútikových batérii s novou technológiou keramických vrškov. Účelné tvary a vyhotovenia, výhodná cena a vysoká spoľahlivosť.