Možnosti platby za tovar

Možnosti platby za tovarVeríme, že každý nákup by mal byť čo najpohodlnejší, a preto sme pre vás pripravili rôzne možnosti platieb.

Či už dávate prednosť platbe na dobierku, bankovému prevodu alebo platbe kartou, náš systém je navrhnutý tak, aby vždy poskytoval bezpečnosť a spoľahlivosť.

Snažíme sa zabezpečiť, aby bol každý nákup príjemný, jednoduchý a bezpečný.

Pripomíname, že bez platnej objednávky od vás nikdy nebudeme vyžadovať žiadne platby. Vaša spokojnosť a bezpečnosť sú pre nás prioritou.

 

  

Ako môžem za tovar zaplatiť?

Svojim zákazníkom sa snažíme vyjsť v ústrety, a preto pri platbe dbáme na bezpečnosť, pohodlie ale aj individuálne preferencie. Naše služby sú prispôsobené na mieru vašim potrebám a očakávaniam.

Dobierka

Pri spôsobe zvolenia platby na dobierku, bude vami objednaný tovar odoslaný na adresu uvedenú vo vašej objednávke ešte pred jej samotným zaplatením. Za tovar zaplatíte až kuriérovi pri jeho prevzatí.

Pri platbe v hotovosti dopravcovi alebo na výdajnom mieste sa cena dobierky môže líšiť v eurocentoch vzhľadom na novelizáciu zákona č. 18/1996 Z. z. o cenách platnú od 1.7.2022.

Priamy vklad na účet

Pri zvolení spôsobu platby priameho vkladu na účet bude tovar po pripísaní platby na účet spoločnosti PanaVita zaslaný kuriérom na adresu uvedenú v objednávke bez ďalšej povinnosti platby. Inštrukcie na uhradenie objednávky Vám budú zobrazene po úspešnej objednávke.

Majte prosím na pamäti, že banka vám peniaze odráta z účtu okamžite, kým ju však banka prevedie k nám, môže trvať 1 - 2 deň. Tovar odosielame až keď nám platba bude pripísaná na účet.

Internetbanking je v správe vašej banky a tá zodpovedá za ich bezpečnosť. PanaVita s.r.o. nemá na internetbanking žiadny dosah a v prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa ich fungovania, prosíme, kontaktujte svoju banku.

ApplePay a GooglePay

Platba cez ApplePay alebo cez GooglePay je rýchla, bezpečná a pohodlná forma úhrady vašej objednávky. Je bez poplatkov a chránená najmodernejšími technológiami. Platba je na náš účet pripísaná automaticky.

Platba kartou online

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány ShoptetPay. Po kliknutí na „Objednať s povinnosťou platby“ budete presmerovaný na internetovú stránku platobnej brány, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z vašej platobnej karty. Výhodou platobných brán je aj to, že prevod prebehne takmer okamžite.

Po pripísaní platby na účet spoločnosti bude tovar zaslaný kuriérom na adresu uvedenú kupujúcim bez ďalšej povinnosti platby.

Pri nákupe nad 60 € neuhrádzate dopravu. Zaplatíme ju za vás!

Poznámka k elektronickým platbám
Za žiadnych okolností nemáme prístup k vašim prihlasovacím údajom ani k informáciám o vašej platobnej karte. Tieto citlivé údaje vždy zadávate výhradne na zabezpečenej stránke vašej banky alebo platobnej brány.

V prípade akéhokoľvek problému okamžite napíšte

Veríme, že platba prebehne v poriadku. Napriek tomu, ak si pri platbe alebo doručovaní všimnete nejakú drobnosť, ktorá sa vám nepáči, budeme veľmi radi, ak nám napíšete alebo zavoláte. Spätná väzba je pre nás najdôležitejším prvkom, aby sme sa mohli neustále zlepšovať.

problem-s-dorucenim-zasielky-ukutilov