O nás - Pretože každý majster bol raz kutilom

Domov pre každého majstra, amatérskeho remeselníka či kutila

uKUTILOV.sk je miestom, kde sa stretáva láska k remeslu, zručnosť a vášeň pre tvorenie.

Sme domovom pre každého majstra, amatérskeho remeselníka či kutila , ktorý si rád doma sám opravuje, vyrába a premieňa veci na malé i veľkolepé diela.

My sami sme nadšencami rôznych remesiel a neustále sa snažíme zdokonaľovať v tom, čo robíme. Ako to už u kutilov chodí, máme stále ruky plné práce a tvoríme nové veci.

Sme miesto, kde si môžete pohodlne vybrať z ponuky presne to, čo potrebujete k vašim koníčkom, potrebám pre domácnosť a k životu.

  

 

Naši kutilovia sú tu pre vás

Naši kutilovia vám radi dovzdajú nielen náradie a hmotné veci, ale aj svoje vedomosti a skúsenosti. Ak by sami na niečo nestačili, zaistia radu od skutočných profesionálov. Snažíme sa, aby naši priatelia a zákazníci žili nezávislý život naplnený zážitkami a dobrodružstvami.

Osobne sme presvedčení, že je lepšie žiť život plný zážitkov a dobrodružstiev, ako ho presedieť v čakárni u lekára či v podobných inštitúciách. Na takomto živote je však potrebné pracovať každý deň. Nie je to cieľ, ale cesta neustáleho hľadania, zlepšovania, skúmania, porovnávania a vyhodnocovania. Keď sme s priateľmi stáli v septembri 2002 na štarte, vedeli sme, že nezostaneme sami.

Koncom roka 2020 sme k výživovým doplnkom, fytoterapii a fyzioterapii pridali aj ergoterapiu so zameraním na prácu na záhrade a v prírode. To bol tiež dôvod vzniku nášho e-shopu uKUTILOV.sk - Pretože každý majster bol raz kutilom.

Snažíme sa byť iní ako klasický e-shop s automatickými odpoveďami. Po vašom kontakte vám radi osobne zavoláme, prejdeme vaše potreby a očakávania. Reálne zhodnotíme, či máme riešenie alebo vám pomôžeme radou skutočného profesionálneho majstra.

V súčasnosti nájdete na stránke okrem výživových doplnkov aj náradie do záhrady, vybavenie zavlažovacích systémov, ale aj zariadenie dielní, väčšie i menšie vybavenie domácností, stavebné náradie a rôzne vychytávky na spríjemnenie práce. Nezabúdame ani na milovníkov áut, pre ktorých máme pripravené doplnky pre údržbu a prevádzku vozidiel.

Veríme, že vždy existuje cesta k príjemným dňom. A my vám na nej radi ukážeme smer a podáme pomocnú ruku. Prajeme vám čo najviac takýchto dní naplnených tvorením!

Len ten, kto skutočne miluje remeslo, pochopí, aké ušľachtilé je tvoriť rukami a premieňať surové materiály na diela trvalej hodnoty.