Hrable nastaviteľné s násadou dlžka 123cm kovové

Kód: 99401
9,95 € / ks 8,29 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Tieto hrable sú nástroj na hrabanie rôznych materiálov, lístia, trávy a pod. Nastaviteľná šírka umožňuje ľahké prispôsobenie pri hrabaní. Dĺžka násady 123 cm zaručuje pohodlné používanie. Kovová konštrukcia zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. nastaviteľná šírka medzi zubami

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrable nastaviteľné s násadou, dĺžka 123 cm, kovové

Tieto nastaviteľné hrable s kovovou násadou sú určené na hrabanie lístia, suchej trávy, drobných nečistôt a vyrovnávanie terénu. Vďaka nastaviteľnej šírke hrabania a dĺžke násady 123 cm sú vhodné na rôzne úlohy a pre rôzne typy terénu.

Technické parametre:

 • Materiál: kov
 • Dĺžka násady: 123 cm
 • Šírka hrabania: nastaviteľná
 • Hmotnosť: cca 850 g

Výhody hrablí:

 • Všestrannosť: Hrable možno použiť na hrabanie lístia, suchej trávy, drobných nečistôt a vyrovnávanie terénu (obmedzene - kamene, korene a pod, zavadzajú, vtedy je lepšie použiť pevné rovné hrable kovové).
 • Pohodlie: Dlhá násada zaručuje pohodlné používanie.
 • Odolnosť: Pevná kovová konštrukcia - odolnosť a dlhá životnosť.
 • Efektivita: Veľkou výhodou týchto hrablí je, že drôty kopírujú terén, takže sa ľahko dostanete aj do úzkych rohov a pod kríky.
 • Majú pevnú kovovú rúčku a dole páčku na nastavenie šírky. Pohyb páčky hore a dole po rúčke vám umožňuje zmeniť šírku hrabania.

Nevýhody:

 • Ťažšie čistenie drôtených zubov
 • Nevhodné na hrabanie ťažkých materiálov, ako sú kamene a vetvy

Záver:

Hrable nastaviteľné s násadou dĺžka 123cm kovové sú vhodné pre domáce použitie na záhradách, dvoroch a terasách. Môžu ich používať aj profesionáli v záhradníctve a komunálnom hospodárstve napríklad v mestských častiach.

S týmito hrabľami máme už nejaké skúsenosti.

Pri hrabaní lístia sú skvelé, pretože vďaka drôtom sa lístie ľahko zachytí a zdvihne. Na druhej strane, drôty sa ľahko zanášajú, takže pri hrabaní lístia alebo suchej trávy je nutné častejšie čistenie. Kamienky sa s nimi dajú hrabať tiež, aby ste vyrovnali terén, ale na kamene i balvany :) sú už príliš slabé.

Dodatočné parametre

Kategória: Hrable
Hmotnosť: 0.85 kg
Doplňujúci parameter: dĺžka 123cm, kovový zámok, kovové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť MadalBal zdôrazňuje svoj záväzok k ekologickej udržateľnosti a výrobu svojich produktov z prírodných zdrojov, ktoré sú získavané z certifikovaných a trvalo udržateľných zdrojov. Taktiež podporuje lokálnych výrobcov a dodávateľov. Okrem toho spoločnosť MadalBal podporuje rôzne charitatívne projekty a organizácie zamerané na ochranu životného prostredia a sociálnu zodpovednosť. Spoločnosť bola založená v roku 2008 a má pobočky v rôznych krajinách, ako sú Nemecko, Holandsko, Taliansko, Macedónsko, Rakúsko, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Česko a Maďarsko. Okrem toho je vydavateľom inšpiratívnych kníh a CD. Knihy Sri Chinmoya, ktoré sú láskavým pohladením a spoľahlivým sprievodcom pre každého, kto chce dosiahnuť mier a spokojnosť v živote. Spoločnosť MadalBal zaoberá aj výrobou a predajom prírodných produktov, ako sú čaje, kávy a kakao (viac ako 150 druhov). Okrem toho majú aj rôzne príslušenstvo, ako sú čajníky, hrnčeky a podobne. Vo vydavateľstve je možné nájsť aj CD s inšpiratívnou hudbou a tiež je usporiadateľom viacerých seminárov a koncertov pre širokú verejnosť. Hlavný dôraz kladie na kvalitu a ekologické faktory, a zaväzuje sa k trvalo udržateľnému rozvoju a sociálnej zodpovednosti. Na Slovensku však nájdete obmedzené množstva ich druhov sortimentu.