Kajenské korenie 20g SOLIA

Kód: 16000
0,90 € / ks 0,75 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Kajenské korenie (cayenne) je prášok zo sušených chili papričiek druhu Capsicum frutescens. Používa sa pri očistnej kúre NEERA®, kde zrýchľuje obeh a uvoľňuje nahromadený hlien v tele. Obsahuje kapsaicín, ktorý je zodpovedný za ostrosť a liečivé vlastnosti. Kapsaicín má mnoho pozitívnych účinkov, ako napríklad reguláciu krvného tlaku, zlepšovanie prekrvenia a rozpúšťanie hlienu. Má antibakteriálne, antivírusové a antimykotické účinky. Podporuje zdravie srdca, tráviaci systém a ústnu dutinu. Zvyšuje energiu, spaľuje tuky a nepotrebné látky v tele. Môže zvyšovať libido a má pozitívny vplyv na kožné problémy. Existujú aj tvrdenia o jeho príznivom vplyve na nádorové ochorenia pečene a rakovinu pľúc u fajčiarov. Ľudia ho často využívajú pri otužovaní a pití teplých nápojov v chladnej vode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kajenské korenie (cayenne) je prášok zo sušených chili papričiek druhu Capsicum frutescens.

Kajenské korenie sa používa pri očistnej kúre NEERA®. Pri kúre zrýchľuje telesný obeh a uvoľňuje nahromadený hlien vo vnútorných výstelkách tela, kde sa ukladajú toxíny. Odporúčania: KAYENSKÉ KORENIE je získavané z chilli papričiek Najdôležitejšou látkou v kajenskom korení je kapsaicín. Ten dodáva jeho chuti typickú ostrosť a je zároveň pôvodcom mnohých jeho liečivých vlastností. Nájdeme tu ale aj celý rad vitamínov (A, B, C, E) aj minerálov (vápnik, draslík). Ak by som to skrátil, kapsaicín je zodpovedný za zriedenie krvi, zrýchlenie prietoku a tým pádom za mnohé vedľajšie efekty tohto procesu: - pomáha vyrovnať tlak, znižuje LDL (nežiadúci) cholesterol a tým chráni srdce - reguláciou hustoty krvy dokáže prekrviť aj tie najjemnejšie kapiláry - napomáha pri rozpúšťaní a uvoľňovaní hlienu - zlepšuje funkciu limfatického a tráviaceho systému - má silné antibakteriálne a antivirálne účinky - stimuluje sekréciu tráviacich štiav, pôsobí proti hnačke, či vredom - pôsobí proti vzniku krvných zrazenín, znižuje riziko srdcového infarktu alebo mozgovej mŕtvice. - zvyšuje produkciu slín a tým chráni zdravie ústnej dutiny - urýchľuje spaľovanie a tým zvyšuje príliv energie. Spaľuje tuky, ale aj všetky nepotrebné látky, ktoré by inak zostávali v tele. - v kombinácii s obsahom vitamínu E a zrýchlenou látkovou výmenou môže v niektorých prípadoch zvyšovať libido. - má antimykotické účinky. Pôsobí upokojujúco aj pri popáleninách/omrzlinách 1. a 2. stupňa, či iných kožných alergiách (ako ľahký roztok) - a že vraj pomáha aj pri nádorových ochoreniach pečene a rakovine pľúc u fajčiarov. Ja osobne som ho objavil pri svojej prvej detoxikácii organizmu a od tej doby si neviem predstaviť otužovanie a pobyt v chladnej vode bez čaju, či iného teplého nápoja doplneného o kayenské korenie.

Zhrnutie o kajanskom korení:

  • Kajenské korenie je prášok zo sušených chili papričiek druhu Capsicum frutescens.
  • Používa sa pri očistnej kúre NEERA®.
  • Zrýchľuje telesný obeh a uvoľňuje nahromadený hlien v tele, kde sa ukladajú toxíny.
  • Obsahuje kapsaicín, ktorý je zodpovedný za ostrosť a liečivé vlastnosti.
  • Obsahuje vitamíny (A, B, C, E) a minerály (vápnik, draslík).
  • Kapsaicín má mnoho vedľajších účinkov, vrátane regulácie krvného tlaku, zlepšovania funkcie krvných kapilár, rozpúšťania hlienu, antibakteriálnych a antivírusových účinkov, stimulácie tráviaceho systému, prevencie krvných zrazenín a zvyšovania energie.
  • Môže zvyšovať libido v niektorých prípadoch.
  • Má upokojujúce a antimykotické účinky na pokožku.
  • Môže pomáhať pri nádorových ochoreniach pečene a rakovine pľúc u fajčiarov.
  • Je populárny pri detoxikácii organizmu a otužovaní v chladnej vode.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: