Nástrčná hlavica TORX E14 1/2in

Kód: 4700702
3,59 € / ks 2,99 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Možnosti doručenia
Nástrčná hlavica TORX E14 1/2". Orech polcoľový je nástroj, ktorý sa používa na opravy a údržbu vozidiel a strojov. Je určený pre skrutky s torxovou hlavou typu E14 a je vybavený polcoľovým orechom. Skrutky s torxovou hlavou majú špeciálny tvar a sú navrhnuté tak, aby sa nedali povoliť bežnými skrutkovačmi. To zabezpečuje bezpečnosť a ochranu pred neoprávneným odstránením skrutiek."

Detailné informácie

Podrobný popis

"Nástrčná hlavica TORX E14 1/2”. Orech polcoľový" je nástroj, ktorý sa používa pri opravách a údržbe vozidiel a strojov. TORX je označenie pre typ špeciálneho tvaru skrutkovej hlavy, ktorá má tvar šesticuholníka s vystupujúcimi hranami. Hlavica je navrhnutá tak, aby sa skrutka nedala povoliť bežným križovým alebo plochým skrutkovačom, čím sa zabezpečuje vyššia bezpečnosť a ochrana pred neoprávneným odstránením skrutiek. E14 znamená, že hlavica má vonkajší priemer 14 mm. 1/2" označuje veľkosť hniezda nástroja, teda veľkosť otvoru do ktorého sa nástroj vkladá. Orech polcoľový znamená, že hlavica má tvar polkruhu a umožňuje nástrčenie nástroja na kľukovú rukoväť, čím sa zvyšuje moment a umožňuje sa väčší tlak pri skrutkovaní alebo odskrutkovaní skrutiek. Je dôležité používať správne veľkosti nástrojov pre danú skrutku alebo matricu, aby sa zabránilo poškodeniu nástroja alebo skrutky.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástrčné hlavice
Hmotnosť: 0.07 kg
Doplňujúci parameter: E14, 1/2”

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sady náradia, račne a hlavice, kliešte a kľúče v najlepšej kvalite. Fortum – renomovaný výrobca náradia špičkovej kvality s dlhoročnými skúsenosťami. Srdcom náradia Fortum sú prvotriedne materiály, spracované najmodernejšími technológiami. Všetky komponenty podstupujú niekoľkonásobné náročné záťažové testy – výsledkom je náradie spoľahlivé v akýchkoľvek podmienkach.