Zámok pre záhradnícke nožnice 215mm max prestrih priemer 20mm HCS.

Kód: 8872197
0,14 € / ks 0,12 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Zámok určený pre záhradné nožnice s označením 8872197 je drobná, avšak zároveň nevyhnutná súčasť, ktorá zabezpečuje bezpečné uzamknutie nožníc. Vyrobený z odolných materiálov, tento zámok sa ľahko inštaluje a jednoducho používa. Pri výmene zámku je dôležité zistiť, či je kompatibilný s konkrétnym modelom vašich nožníc a dodržiavať pokyny výrobcu. Pravidelná starostlivosť o zámok pomôže predĺžiť jeho životnosť a zabezpečí bezpečnosť pri používaní nožníc. V prípade poškodenia zámku je nevyhnutné ho vymeniť, aby sa zachovala bezpečnosť pri manipulácii s nožnicami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zámok pre Záhradnícke nožnice 215mm max. prestrih pr.20mm HCS. Zámok pre záhradnícke nožnice 215mm max. prestrih pr.20mm HCS pre 8872197 je malá, ale dôležitá súčasť, ktorá umožňuje nožnice bezpečne uzamknúť. Je vyrobená z odolných materiálov a jednoducho sa inštaluje. Pri výmene zámku sa uistite, že je kompatibilný s vašimi nožnicami a dodržujte pokyny výrobcu. Správna starostlivosť o zámok predĺži jeho životnosť. V prípade poškodenia zámku je dôležité ho vymeniť, aby ste zaistili bezpečnosť pri používaní nožníc.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre záhradne nožnice
Doplňujúci parameter: pro zahradní nožnice 8872120

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Náradie pre remeselníkov a náročných domácich majstrov. Extol Premium je typickým predstaviteľom triedy Master, kde konštruktéri kladú dôraz na kvalitu použitých materiálov a technológií, spracovanie, design, parametre a ergonómiu. V tom je rozdiel oproti hobby náradiu, ktorého jediným parametrom je často cena. Kategória Master je zárukou, že za dostupnú cenu kupujete kvalitný výrobok vyrobený podľa najnovších technológií a ktorý v mnohých smeroch napĺňa tie najvyššie očakávania klientov. Zároveň prináša rad riešení a patentov, ktoré sú výsadou profesionálnych značiek.