Čo ste si darovali na Vianoce? Víťaz Vianočných nákupov – darčekov

Čo ste si našli tento rok pod stromčekom? Aj vy ste boli na tom podobne? "Sme dospelí, nekupuj mi nič, keď budem niečo potrebovať, kúpim si sám." :o) A napriek tomu, verím, že ste  si predsa pod stromčekom niečo našli. Aké darčeky si našli pod stromčekom naši kutilovia? Už druhé Vianoce bezkonkurenčne vedú v tabuľke predaja čiapky so svetlom.

Darčeky na vianoce

Tieto Výrobky ste si darovali na Vianoce najčastejšie 

Čiapka so svetlom a reflexnou plochou, ružová

Ružová čiapka s led svietidlom

Čiapka so svetielkom je veľmi príjemná na nosenie, behanie, športovanie v prírode v prípade chladnejších jesenných, či jarných dní, alebo v zime. Je vyrobená z materiálu, ktorý v zime hreje a zároveň neprehrieva natoľko aby sa hlava potila.

  1. bezpečnostná odrazka na zadnej strane čiapky
  2. svetlo je možné ľahko vytiahnuť a čiapku vyprať
  3. jednoduché dobíjanie cez USB

Recenzie: Čiapku som používala celú zimu pri otužovaní a tiež pri behu po otužovaní. Napriek zlej skúsenosti s inými čiapkami, v tejto sa mi skutočne hlava nespotila, pritom materiál príjemne sucho hrial. Je to veľmi pohodlné, keď stačí zdvihnúť ruku a máte svetlo, hlavne v zimných mesiacoch. Na zadnej strane je odrazka, takže netreba nosiť žiadne iné pásky či návleky na ruku. Synovi som kúpila reflexnú žltú, veľmi rád ju nosí všade.  

Náhradné svietidlo na čiapku 180 lumenov

Náhradne svetielko

Náhradné svietidlo je vhodné do všetkých čiapok so svetlom predávaných v e-shope uKUTILOV.

  • Svietivosť 180 lúmenov, reálny dosvit 100m.
  • Nabíjanie cez USB.
  • Kvalitná Li-ion batéria, ktorá je uspôsobená dlhému obdobiu, kedy sa čiapka nepoužíva.  

Rezbárske dláta 12-dielna sada – vhodné ako darček pre rezbára

Rezbárske dláta - sada. Potešte svojich blízkych, ktorí sa snažia vyrezávať do dreva, prípadne sú už MAJSTRAMI V REZBÁRČENÍ sadou rezbárskych dlát v drevenom obale. Táto sada náradia pre rezbárov sa stala Víťazom vo Vianočnom nákupe spomedzi všetkých výrobkov, ktoré ste si u Nás objednali.

Sada dlát obsahuje: 2ks ploché: 8,5-12,5mm, 1ks ploché-zahnuté: 6,8mm, 1ks oblé: 7,5mm, 3ks šikmé (rôzne tvary): 6,7-7,5-8,2mm, 5ks drážkovacie (rôzne tvary): 8,2-10,5-11,3-12-14mm Osobne sa nedivím.
Rezbárske dláta v sade

Sú praktické na použitie  hlavne v tmavých zimných ránach a večeroch; majú výbornú svietivosť aj dosvit, USB  nabíjanie. Úplet je vzdušný a pritom teplý, farby  sú veľmi pekné, každý si môže vybrať. Sám  som pred rokom zásobil čiapkami celú rodinu a  svoje dve striedam denne.

Mínusy? Ako mi  povedal jeden chlapík: "Svietite druhým ľuďom  do očí." Dávam si odvtedy väčší pozor, keď ide  niekto oproti. Stalo sa mi, niesol som čiapku v  ruke a stratil svetielko. Máme náhradné. Stoja okolo 7,80 eur, ale pre naše čiapky budú za 5,50. Len nám dajte prosím dopredu vedieť, zariadime :)

Naše svetielka sú skutočne kvalitné.  Celú jar, jeseň aj  leto čiapka ležala v skrini a svetielko po zapnutí svietilo :) Na druhom mieste v nákupoch sa umiestnili sady rezbárskych dlát. Tiež sa nedivím. Sú  vyrobené v Kanade z kvalitnej legovanej ocele, čo oceníte hlavne ak v dreve narazíte na uzol.

Čo ma udivuje je, koľko je na Slovensku  nadaných rezbárov. Bolo by fajn vidieť a  prezentovať ich diela.

VÝZVA: Ak budete mať nejaké  pekné fotky buď s našimi čiapkami alebo rezbárskymi dielami, prosím pošlite nám ich na hore uvedenú emailovú adresu aj so súhlasom na zverejnenie. Tie najkrajšie oceníme darčekom.

Kutil Pal