Fúrik s pohonom na AKU batériu 80l do 150kg

Kód: 8891590
650 € / ks 541,67 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Akumulátorový fúrik s elektrickým pohonom na prepravu materiálov.

Bezuhlíkový motor s krytím IP64, plynulou reguláciou rýchlosti a elektrickou brzdou zvyšuje produktivitu práce. S hlbokými pneumatikami a vyberateľnou Li-ion batériou s LED displejom.
  • Uľahčuje a zrýchľuje prepravu materiálov a náradia
  • Elektrický pohon s najmodernejším bezuhlíkovým motorom
  • Ovládanie palcom na pravej rukoväti s možnosťou nastaviť rýchlosť pohybu
  • Elektrická brzda pre zastavenie na mieste
  • Pneumatika s hlbokým dezénom pre nerovný terén
  • Zdroj energie - silná vyberateľná 40V/6Ah Li-ion batéria s LED displejom
  • Silný 500W motor a normálna/Turbo rýchlosť
  • Plynulá regulácia rýchlosti
  • Nízka hmotnosť vďaka Li-ion batérii
  • Jednoduché ovládanie pre efektívnu prácu záhradkárov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre stavebníkov a záhradkárov je akumulátorový fúrik s elektrickým pohonom vynikajúcim nástrojom na prepravu rôznych materiálov a náradia. Fúrik disponuje elektrickým pohonom a aj preto sa Vám práca výrazne uľahčí a zrýchli.

Najmodernejší bezuhlíkový motor s vodeodolným krytím IP64 umožňuje pohodlné ovládanie fúrika pomocou palca na pravej rukoväti, s možnosťou nastaviť okamžitú rýchlosť pohybu dopredu alebo dozadu. Pre použitie v úzkom prostredí je tiež možné motor úplne vypnúť a používať fúrik len na ručný pohon. Súčasťou fúriku je tiež elektrická brzda, ktorá pomáha zastaviť pohyb na mieste.

Pneumatika s hlbokým dezénom je ideálna na použitie na nerovnom teréne. Zdrojom energie je silná, vyberateľná 40V/6Ah Li-ion batéria s LED displejom, ktorý ukazuje úroveň nabitia a okamžité napätie batérie. Ďalšie výhody zahŕňajú silný 500W motor, normálnu alebo Turbo rýchlosť, pohon vpred, dozadu alebo elektrickú brzdu, plynulú reguláciu rýchlosti, nízku hmotnosť vďaka Li-ion batérii a vyberateľnú batériu s LED displejom.

S týmto fúrikom sa záhradkári môžu spoľahnúť na efektívnu prácu a jednoduché ovládanie. Vďaka svojim výkonom, funkcionalitám a jednoduchému ovládaniu je tento akumulátorový fúrik s elektrickým pohonom ideálnou voľbou pre záhradkárov, ktorí hľadajú efektívne a spoľahlivé riešenie na prepravu materiálov na svojej záhrade. K fúriku viete dokúpiť:

Dodatočné parametre

Kategória: Fúriky
Hmotnosť: 24.7 kg
Materiál: pozinkované
Objem korby: 80 l
Použitie: stavebné
Prevedenie kolesa: plné
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Náradie pre remeselníkov a náročných domácich majstrov. Extol Premium je typickým predstaviteľom triedy Master, kde konštruktéri kladú dôraz na kvalitu použitých materiálov a technológií, spracovanie, design, parametre a ergonómiu. V tom je rozdiel oproti hobby náradiu, ktorého jediným parametrom je často cena. Kategória Master je zárukou, že za dostupnú cenu kupujete kvalitný výrobok vyrobený podľa najnovších technológií a ktorý v mnohých smeroch napĺňa tie najvyššie očakávania klientov. Zároveň prináša rad riešení a patentov, ktoré sú výsadou profesionálnych značiek.