Noin BIO prášok 330g

Kód: 16018
17,90 € / ks 14,92 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nopal BIO prášok 330g

BIO/RAW Nopal v prášku je určený na prípravu rastlinného nápoja alebo ako prísada do jedál. Nopal je zaužívané pomenovanie pre rod kaktusov z čeľade opunciovitých, pestovaných v Mexiku. Je bohatým zdrojom vlákniny, vďaka ktorej absorbuje vodu a dodáva pocit nasýtenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nopal BIO prášok 330g

Nopal, alebo opuncia, je kaktusovitá rastlina, ktorej plody boli v dávnej minulosti, aj dnes hojne konzumované obyvateľmi Mexika a ďalších krajín Severnej a Strednej Ameriky. Nopal obsahuje väčšinu dôležitých živín v ideálnom pomere: nevyhnutné vitamíny a minerály, 17 esenciálnych aminokyselín, lignín, celulózu, pektín a vlákninu obsiahnutú v rastlinnom slize. BIO a RAW nopal v prášku je určený na prípravu rastlinného nápoja alebo ako prísada do jedál. Zloženie: 100% nopal (Opuntia ficus indica) v prášku z ekologického poľnohospodárstva. Množstvo účinnej látky nopal na dennú dávku 9-15g. Čisté prírodné zloženie, neobsahuje žiadne aditíva, farbivá alebo dochucovadlá. pomáha pri chudnutí tým, že znižuje vstrebávanie cukrov a tukov v tráviacom trakte obsahuje vysoký obsah vlákniny, podporuje pocit nasýtenia znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi pozitívne vplýva na nervovú sústavu pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť napomáha riešiť dôsledky nadmernej konzumácie alkoholu. Vláknina je taktiež dôležitou zložkou pre čistenie vnútornej strany čriev. Výživové údaje na 100g:
  • tuky 0,9g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3g
  • sacharidy 33g, z toho cukry 4g
  • vláknina 43g
  • bielkoviny 3,1g
  • soľ menej ako 0,01g
Odporúčaná denná dávka: 1-2 čajové lyžičky 3x denne Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosah detí do 3-och rokov. Je určené iba na konzumáciu osobám starším ako 3 roky. 1-2 čajové lyžičky rozmiešajte v 200 ml vody alebo džúsu. Odporúča sa piť 2 hodiny pred jedlom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť MadalBal zdôrazňuje svoj záväzok k ekologickej udržateľnosti a výrobu svojich produktov z prírodných zdrojov, ktoré sú získavané z certifikovaných a trvalo udržateľných zdrojov. Taktiež podporuje lokálnych výrobcov a dodávateľov. Okrem toho spoločnosť MadalBal podporuje rôzne charitatívne projekty a organizácie zamerané na ochranu životného prostredia a sociálnu zodpovednosť. Spoločnosť bola založená v roku 2008 a má pobočky v rôznych krajinách, ako sú Nemecko, Holandsko, Taliansko, Macedónsko, Rakúsko, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Česko a Maďarsko. Okrem toho je vydavateľom inšpiratívnych kníh a CD. Knihy Sri Chinmoya, ktoré sú láskavým pohladením a spoľahlivým sprievodcom pre každého, kto chce dosiahnuť mier a spokojnosť v živote. Spoločnosť MadalBal zaoberá aj výrobou a predajom prírodných produktov, ako sú čaje, kávy a kakao (viac ako 150 druhov). Okrem toho majú aj rôzne príslušenstvo, ako sú čajníky, hrnčeky a podobne. Vo vydavateľstve je možné nájsť aj CD s inšpiratívnou hudbou a tiež je usporiadateľom viacerých seminárov a koncertov pre širokú verejnosť. Hlavný dôraz kladie na kvalitu a ekologické faktory, a zaväzuje sa k trvalo udržateľnému rozvoju a sociálnej zodpovednosti. Na Slovensku však nájdete obmedzené množstva ich druhov sortimentu.