Rezačka na obkladačky s dierovačkou 400mm priemer 30-80mm

Kód: 688
55,90 € / ks 46,58 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Možnosti doručenia
  • Rezačka na obkladačky s dierovačkou 400mm pr.30-80mm je ideálnym nástrojom pre presné rezanie obkladačiek a dlažby. Je vybavená karbidovým rezacím kotúčom, ktorý zaručuje čistý a hladký rez. S nastaviteľným uhlom sklonu môžete robiť presné rezy pod uhlom 0-45°. Prítomnosť dierovačky vám umožní ľahko vyrezať otvory do obkladačiek a dlažby. Táto rezačka je ideálnym nástrojom pre domácich majstrov, remeselníkov a profesionálnych užívateľov. Je to skvelá voľba, ak hľadáte výkonný a presný nástroj na prácu s obkladačkami a dlažbou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rezačka na obkladačky s dierovačkou 400mm pr.30-80mm je ideálny nástroj na presné rezanie obkladačiek a dlažby. Rezačka je vybavená karbidovým rezacím kotúčom, ktorý zaručuje čistý a hladký rez. Rezačka má nastaviteľný uhol sklonu, vďaka čomu môžete robiť presné rezy pod uhlom 0-45°. Rezačka je tiež vybavená dierovačkou, ktorá vám umožní vyrezať otvory do obkladačiek a dlažby. Rezačka na obkladačky s dierovačkou 400mm pr.30-80mm je ideálny nástroj pre domácich majstrov, remeselníkov a profesionálnych užívateľov. Tu sú niektoré z kľúčových vlastností rezačky na obkladačky s dierovačkou 400mm pr.30-80mm:
  • Karbidový rezací kotúč
  • Nastaviteľný uhol sklonu
  • Dierovač
  • Presný a hladký rez
  • Ideálny pre domácich majstrov, remeselníkov a profesionálnych užívateľova dlažby, tak rezačka na obkladačky s dierovačkou 400mm pr.30-80mm je tou správnou voľbou pre vás.
Ak hľadáte výkonný a presný nástroj na rezanie obkladačiek

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebné náradie
Hmotnosť: 7.33 kg
Doplňujúci parameter: 400mm, pracovný rozsah vykružovača 30-80mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Náradie pre domácich majstrov a kutilov. Extol Craft znamená výbornú voľbu pre domácich majstrov a kutilov, ktorí si chcú svoje hobby užiť – a pritom za rozumnú cenu. Náradie Extol Craft ponúka v kategórii hobby nadštandard: Za „hobby“ cenu teda dostanete to najlepšie, čoho sa dá v tejto kategórii dosiahnuť.